کارخانجات نساجی بردیا جنوب:

کارخانجات نساجی بردیا جنوب با کادری مجرب و متخصص، سابقه 35 سال تولید انواع پوشاک در ایتالیا و ایران را دارد که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات اتوماتیک، با هدف بلند مدت صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه در سال 1384 در منطقه آزاد اروند در مساحتی بالغ بر 7200 متر به بهره برداری رسید و همواره با ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات خود مطابق با آخرین دانش و بهره گیری از نیروهای مجرب و مشاوران و متخصص خارجی سعی در تحولی عظیم در صنعت لباس کار متناسب با شرایط شغلی، جوی و عوامل و ریسک های خطر زا در محیط کار را دارد. استفاده از دانش و تکنولوژی به روز،امکان تحویل کالا در کمترین زمان و بالاترین کیفیت را برای جلب رضایت مشتری فراهم ساخته است و در حال حاضر طرف قرارداد پالایشگاه ها، صنایع فولاد، شرکتهای نفت و گاز، پتروشیمی ها و دهها صنایع بزرگ و کوچک در سراسر کشور می باشد و برای مشتریان خود خدمات پس از فروش و تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته است.

 

رسالت شرکت:

  1. کارخانجات بردیا جنوب، سازمانی تعالی محور است که همواره رعایت حقوق مشتری خود را از طریق ارائه محصول با کیفیت، همگام بودن، خواسته مشتری، حسن وعده را مهمترین رسالت خود می داند.
  2. کارخانجات بردیا جنوب، همواره با استفاده از تکنولوژیهای روز و مدون و بهره گیری از مشاورین و متخصصین اروپایی، سعی بر منطبق کردن محصولات خود با استانداردهای روز دنیا را دارد.
  3. پیشامدهای شغلی جزء لاینفک هر صنعت می باشد و شعار و سعی بردیا ارزیابی و شناسائی شرایط هر صنعت می باشد تا با ارائه مشاوره و پوشش منحصر به هر صنعت از خطراتی که پیشامدهای شغلی برای شخص ایجاد می نمایند ،به حداقل رساند.
  4. در راستای کمک به مشتریان، بردیا جنوب دارای دفتر بازرگانی به نام       تا برخی از محصولات ایمنی را جهت رفاه مشتریان به قیمت مناسب تر از بازار ارائه نماید.
  5. این شرکت در راستای خودکفائی کشور عزیزمان ایران، تولیدات محصولات نظیر لباسهای دیرسوز- خلبانی- آنتی اسید، خدمه تانک، ضد مواد مذاب آلومینیوم و آرک و ... مطابق با استانداردهای جهانی تولید داشته است.
  6. ارزش نهادن به کرامت انسانی پرسنل خود، رعایت و احترام به حقوق مالی و معنوی شان با ایجاد محیطی امن و اطمینان از ادامه کار، سر لوحه کار و فعالیت خود قرار داده است.
  7. احداث فاز دوم و طراح توسعه بردیا در سال جاری و افزایش تولیدات از 1200 ثوب 2500 ثوب در روز و استخدام 100 نفر نیرو دیگر .
  8. کارخانجات بردیا جنوب در سال 93 با اضافه کردن پوشاک عموم و ایجاد فروشگاه های زنجیره ای در شهر های بزرگ بر آن شد که علاوه بر نامی معتبر در صنعت، نامی آشنا برای هر ایرانیبوده و با ارائه پوشاک شیک، با کیفیت مناسب فرهنگ ایرانی سعی به تکمیل رسالت خود نسبت به ایران و ایرانیان داشته تا بتوان به اندازه خود سهمی را در جریان انداختن چرخ دنده صنعت داشته باشیم.