WPML_EXPORT - en to fa_IR translation catalogue (203 entries)

en: A different domain per language
fa_IR: دامنه متفاوت برای هر زبان

en: A page
fa_IR: یک برگه

en: Above post
fa_IR: بالای نوشته

en: Action
fa_IR: اقدام

en: Add / Remove languages
fa_IR: اضافه / حذف زبان ها

en: Add Language
fa_IR: افزودن زبان

en: Add a new language switcher to a menu
fa_IR: افزودن یک سوئیچر زبان جدید به فهرست

en: Add a new language switcher to a widget area
fa_IR: افزودن سوئیچر زبان به ابزارک ها

en: Additional CSS
fa_IR: CSS سفارشی

en: Admin language
fa_IR: زبان مدیریت

en: Admin replied
fa_IR: مدیر پاسخ داد

en: All language switchers in your site are affected by the settings in this section.
fa_IR: همه سوئیچرهای زبان در سایت شما تحت تاثیر تنظیمات این بخش قرار می گیرند.

en: All languages are currently displayed.
fa_IR: درحال حاضر تمامی زبان ها نمایش داده شده اند.

en: Always ask for feedback (no time limit for feedback)
fa_IR: همیشه برای بازخورد درخواست کنید (بدون محدودیت زمانی)

en: Always redirect visitors based on browser language (redirect to home page if translations are missing)
fa_IR: همیشه بازدیدکنندگان را بر اساس زبان مرورگر هدایت کنید (در صورت عدم وجود ترجمه،‌ به صفحه اصلی هدایت شوند)

en: As early as possible
fa_IR: در اسرع وقت

en: Ask for feedback about translated content that was %1$s in the last %2$s %3$s
fa_IR: درباره محتوای ترجمه شده که %1$s در %2$s %3$s گذشته بود، بازخورد بخواهید

en: Auto-generated title. Click to edit.
fa_IR: تولید خودکار عنوان. برای ویرایش کلیک کنید.

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Back to languages
fa_IR: بازگشت به منوی زبان

en: Background
fa_IR: بکگراند

en: Background Color
fa_IR: رنگ بکگراند

en: Backwards compatibility
fa_IR: سازگاری با نسخه‌های قدیمی

en: Below post
fa_IR: پایین نوشته

en: Blue
fa_IR: آبی

en: Border
fa_IR: کادر

en: Browser language redirect
fa_IR: تغییر مسیر زبان مرورگر

en: Change default language
fa_IR: تغییر زبان پیش فرض

en: Choose a menu
fa_IR: انتخاب فهرست

en: Choose a widget area
fa_IR: انتخاب ناحیه ابزارک

en: Choose how to determine which language visitors see contents in
fa_IR: انتخاب کنید که بازدید کنندگان چه محتوایی را در سایت ببینند

en: Clear all colors
fa_IR: پاک کردن همه رنگ ها

en: Color themes:
fa_IR: رنگ قالب ها:

en: Configure WPML
fa_IR: پیکربندی

en: Create root page.
fa_IR: ایجاد صفحه اصلی.

en: Current language
fa_IR: نمایش زبان اصلی

en: Current language background color
fa_IR: رنگ بکگراند زبان فعلی

en: Current language font color
fa_IR: رنگ فونت زبان فعلی

en: Custom language switchers
fa_IR: سوئیچر زبان سفارشی

[ctx: Custom languuage switcher description: external link text]
en: insert WPML's switchers in custom locations
fa_IR: قرار دادن سوئیچر زبان در مکان دلخواه

[ctx: Custom languuage switcher description: text]
en: Need more options? See how you can %s.
fa_IR: به گزینه‌های بیشتری نیاز دارید؟ اینجا را ببینید: %s

en: Customize
fa_IR: شخصی‌سازی

en: Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: Debug information
fa_IR: اطلاعات اشکال زدایی

en: Delete language switcher
fa_IR: حذف سوئیچر زبان

en: Different languages in directories
fa_IR: همانند ساب‌فولدر

en: Disable browser language redirect
fa_IR: غیر فعال کردن تغییر مسیر مرورگر

en: Display alternative languages in the HEAD section.
fa_IR: نمایش زبان های جایگزین در قسمت HEAD سایت.

en: Do not show it
fa_IR: دیگه اینو نمایش نده

en: Drag and drop the languages to change their order
fa_IR: با کشیدن و رها کردن ترتیب نمایش زبان ها را می توانید تغییر دهید

en: Dropdown
fa_IR: منوی آبشاری

en: E-mail sent to translation service
fa_IR: ایمیل به خدمات ترجمه ارسال می شود

en: Edit Footer Language Switcher
fa_IR: ویرایش سوئیچر زبان فوتر

en: Edit Menu Language Switcher
fa_IR: ویرایش سوئیچر زبان (فهرست)

en: Edit Shortcode Actions Language Switcher
fa_IR: ویرایش شورتکد سوئیچر زبان

en: Edit Widget Area Language Switcher
fa_IR: ویرایش ناحیه ابزارک سوئیچر زبان

en: Edit language switcher
fa_IR: ویرایش سوئیچر زبان

[ctx: Edit languages page: page title]
en: Edit Languages
fa_IR: ویرایش زبان ها

[ctx: Edit languages page: sentence #1]
en: This table allows you to edit languages for your site. Each row represents a language.
fa_IR: این جدول به شما امکان می دهد زبان های سایت خود را ویرایش کنید. هر سطر یک زبان را نشان می دهد.

[ctx: Edit languages page: sentence #2]
en: For each language, you need to enter the following information:
fa_IR: برای هر زبان ، باید اطلاعات زیر را وارد کنید:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1]
en: Code:
fa_IR: کد:

[ctx: Edit languages page: subtitle #1, description]
en: a unique value that identifies the language. Once entered, the language code cannot be changed.
fa_IR: یک مقدار منحصر به فرد که زبان را مشخص می کند. پس از وارد کردن، کد زبان قابل تغییر نیست.

[ctx: Edit languages page: subtitle #2]
en: Translations:
fa_IR: ترجمه‌ها:

[ctx: Edit languages page: subtitle #2, description]
en: the way the language name will be displayed in different languages.
fa_IR: نحوه نمایش نام زبان در سایر زبان ها

[ctx: Edit languages page: subtitle #3]
en: Flag:
fa_IR: پرچم:

[ctx: Edit languages page: subtitle #3, description]
en: the flag to display next to the language (optional). You can either upload your own flag or use one of WPML's built in flag images.
fa_IR: نمایش پرچم در کنار زبان (اختیاری). می توانید پرچم خود را بارگذاری کنید یا از یکی از پرچم های افزونه استفاده کنید.

[ctx: Edit languages page: subtitle #5]
en: Encode URLs:
fa_IR: رمزگذاری URL ها:

[ctx: Edit languages page: subtitle #5, description]
en: yes/no, determines if URLs in this language are encoded or use ASCII characters (leave ‘no’ if you are not sure).
fa_IR: بله / خیر ، تعیین می کند که URL ها به این زبان کدگذاری شده اند یا از کاراکترهای ASCII استفاده می کنید (اگر مطمئن نیستید "نه" را انتخاب کنید).

en: Edit root page.
fa_IR: ویرایش صفحه اصلی

en: Enable
fa_IR: فعال

en: Enable Translation Feedback module
fa_IR: فعالسازی بازخورد ترجمه

en: Experimental
fa_IR: آزمایشی

en: Expiration date for Translation Feedback module:
fa_IR: تاریخ انقضا برای بازخورد ترجمه:

en: First menu item
fa_IR: اولین مورد فهرست

en: Flag
fa_IR: پرچم

en: Footer language switcher
fa_IR: سوئیچر زبان فوتر

en: Getting started guide
fa_IR: راهنمای شروع به کار

en: Gray
fa_IR: خاکستری

en: HTML file
fa_IR: فایل HTML

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Hide language switchers on the root page
fa_IR: سوئیچر زبان را در صفحه اصلی مخفی کنید

en: Hide languages
fa_IR: مخفی کردن زبان ها

en: Hover
fa_IR: هاور

en: How to fix
fa_IR: چگونه رفع خطا کنیم؟

en: How to handle languages without translation
fa_IR: نحوه مدیریت زبان های بدون ترجمه

en: I will add it manually (%1$sinstructions%2$s)
fa_IR: آن را به صورت دستی اضافه خواهم کرد (%1$sinstructions%2$s)

en: Icon style:
fa_IR: ظاهر آیکون:

en: It looks like languages per directories will not function.
fa_IR: به نظر میرسد زبان در هر دایرکتوری ها عمل نمی کند.

en: Item will be added
fa_IR: آیتم اضافه می شود

en: Item will be removed
fa_IR: آیتم حذف می شود

en: Language Flag
fa_IR: پرچم زبان

en: Language menu items style:
fa_IR: استایل منوی زبان:

en: Language name in current language
fa_IR: نمایش نام زبان در زبان اصلی

en: Language switcher colors
fa_IR: رنگ سوئیچر زبان

en: Language switcher options
fa_IR: تنظیمات سوئیچر زبان

[ctx: Language switcher preview]
en: Action
fa_IR: اقدام

[ctx: Language switcher preview]
en: Actions
fa_IR: اقدامات

[ctx: Language switcher preview]
en: Position
fa_IR: موقعیت

[ctx: Language switcher preview]
en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Language switcher style:
fa_IR: استایل سوئیچر زبان

en: Languages
fa_IR: زبان

en: Last menu item
fa_IR: آخرین مورد فهرست

en: Later in the head section (priority %d)
fa_IR: بعدا در قسمت head ( اولویت %d )

en: Link to home of language for missing translations
fa_IR: انتقال به صفحه اصلی زبان برای محتواهای بدون ترجمه

en: Links to translation of posts
fa_IR: لینک به ترجمه نوشته ها

en: List of languages
fa_IR: لیست زبان ها

en: Margin
fa_IR: فاصله خارجی

en: Menu
fa_IR: فهرست

en: Menu language switcher
fa_IR: سوئیچر زبان (فهرست)

en: Menu synchronization will sync the menu structure from the default language of %s to the secondary languages.
fa_IR: همگام سازی منو، ساختار منو را از زبان پیش فرض %s به سایر زبان ها همگام می کند.

en: Native language name
fa_IR: نمایش زبان ترجمه

en: New
fa_IR: جدید

en: New Menu Language Switcher
fa_IR: فهرست جدید سوئیچر زبان

en: New Widget Area language switcher
fa_IR: ناحیه جدید ابزارک سوئیچر زبان

en: Next
fa_IR: بعدی

en: No
fa_IR: خیر

en: No menus found
fa_IR: فهرستی پیدا نشد

en: Normal
fa_IR: نرمال

en: Not valid
fa_IR: نامعتبر

en: Nothing Sync
fa_IR: بدون همگام سازی

en: Nothing to sync.
fa_IR: چیزی برای همگام سازی نیست.

en: Order of languages
fa_IR: ترتیب زبان‌ها

en: Other language background color
fa_IR: رنگ بکگراند سایر زبان ها

en: Other language font color
fa_IR: رنگ فونت سایر زبان ها

en: Padding
fa_IR: فاصله داخلی

en: Please save the settings first by clicking Save.
fa_IR: لطفاً ابتدا با کلیک روی ذخیره ، تنظیمات را ذخیره کنید.

en: Please select what to show for the root url.
fa_IR: چه چیزی را برای آدرس اصلی سایت نشان داده شود.

en: Position of hreflang links
fa_IR: موقعیت لینک های hreflang

en: Position of link(s):
fa_IR: موقعیت لینک (ها):

en: Position:
fa_IR: موقعیت:

en: Redirect visitors based on browser language only if translations exist
fa_IR: در صورت وجود ترجمه، بازدیدکنندگان را بر اساس زبان مرورگر هدایت کنید

en: Remember visitors' language preference for %s hours (please enter 24 or multiples of it).
fa_IR: به یاد داشتن تنظیمات زبان بازدیدکنندگان برای %s ساعت (عدد ۲۴ یا مضربی از آن را وارد کنید).

en: Replied
fa_IR: پاسخ داد شده

en: Reset settings
fa_IR: ریست تنظیمات

en: SEO Options
fa_IR: تنظیمات سئو

en: Select a preset
fa_IR: انتخاب از موارد پیش فرض

en: Sent to translation service
fa_IR: ارسال به خدمات ترجمه

en: Sent to translator
fa_IR: ارسال به مترجم

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Setup
fa_IR: راه‌اندازی

en: Setup WPML
fa_IR: راه‌اندازی افزونه

en: Show Translation Feedback module for these languages:
fa_IR: نمایش بازخورد ترجمه برای این زبان ها:

en: Show language switcher in footer
fa_IR: نمایش سوئیچر زبان در فوتر

en: Show links above or below posts, offering them in other languages
fa_IR: نمایش لینک ها در بالا یا پایین نوشته ها، ارائه آنها به زبان های دیگر

en: Show on the left side of the screen
fa_IR: نمایش در سمت چپ صفحه

en: Show on the right side of the screen
fa_IR: نمایش در سمت راست صفحه

en: Since WPML 4.5.0, the Translation Management plugin is part of WPML core. Please uninstall this plugin and delete it from your plugins folder.
fa_IR: از نسخه ۴.۵.۰، افزونه جانبی مدیریت ترجمه بخشی از هسته افزونه شده است. لطفاً این افزونه جانبی را حذف کرده و از پوشه افزونه های خود نیز حذف کنید.

en: Site Languages
fa_IR: زبان های سایت

en: Skip language
fa_IR: نادیده گرفتن زبان

en: Style
fa_IR: استایل

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Sync
fa_IR: همگام سازی

en: Synchronize menus between languages.
fa_IR: همگام سازی منوها بین زبان ها.

en: Taxonomy translation
fa_IR: ترجمه طبقه بندی

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: The WPML Multilingual CMS plugin is not currently enabled.
fa_IR: افزونه WPML Multilingual CMS در حال حاضر فعال نیست.

en: The web server cannot write to the .htaccess file
fa_IR: وب سرور نمی‌توانتد بروی فایل htaccess تغییر اعمال کند

en: Theme and plugins localization
fa_IR: قالب و افزونه ها

en: Theme and plugins reporting
fa_IR: گزارش قالب و افزونه ها

en: These languages are enabled for this site:
fa_IR: این زبان ها برای سایت فعال شده است:

en: This can be a result of either:
fa_IR: این می تواند نتیجه یا:

en: This feature uses Javascript. Make sure that your site doesn't have JS errors.
fa_IR: این ویژگی از جاوا اسکریپت بهره می‌برد. مطمئن شوید که سایت دارای خطا JS نباشد.

en: This screen contains the language settings for your site.
fa_IR: این صفحه حاوی تنظیمات زبان برای سایت شما است.

en: This will change the settings of your language switchers %s to their defaults as set by the theme. Please note that some switchers may be removed and others may be added.
fa_IR: این مورد تنظیمات سوئیچر زبان %s شما را به مقدار پیش فرضی که توسط قالب تنظیم می شود تغییر خواهد داد . لطفا توجه داشته باشید که برخی از سوئیچرها ممکن است حذف شوند و برخی دیگر ممکن است اضافه شوند.

en: Translation Feedback
fa_IR: بازخورد ترجمه

en: Translation Feedback button on front-end:
fa_IR: دکمه بازخورد ترجمه در سایت:

en: Translation of
fa_IR: ترجمه از

en: Translation rating
fa_IR: رتبه ترجمه

en: Translations:
fa_IR: ترجمه‌ها:

en: Translator replied
fa_IR: مترجم پاسخ داد

en: Troubleshooting
fa_IR: عیب یابی

en: URL rewriting is not enabled in your web server.
fa_IR: بازنویسی URL در وب سرور شما فعال نشده است.

en: Unknown reviewer
fa_IR: بررسی کننده ناشناس

en: Valid
fa_IR: معتبر

en: WP Menus Sync
fa_IR: همگام سازی فهرست

en: WPML Settings
fa_IR: تنظیمات افزونه

en: WPML Setup
fa_IR: راه‌اندازی افزونه WPML

en: WPML can automatically redirect visitors according to browser language.
fa_IR: افزونه می تواند بطور خودکار بازدیدکنندگان را مطابق با زبان مرورگر هدایت کند.

en: WPML flag
fa_IR: پرچم افزونه

en: WPML settings
fa_IR: تنظیمات افزونه

en: What to include in the language switcher:
fa_IR: موارد قابل نمایش در سوئیچر زبان:

en: What to show for the root url:
fa_IR: چه چیزی را برای آدرس اصلی سایت نشان داده شود:

en: White
fa_IR: سفید

en: Widget area
fa_IR: ناحیه ابزارک

en: Widget language switcher
fa_IR: ابزارک سوئیچر زبان

en: Widget title:
fa_IR: عنوان ابزارک

en: Width
fa_IR: عرض

en: Yes
fa_IR: بله

en: You can completely hide content in specific languages from visitors and search engines, but still view it yourself. This allows reviewing translations that are in progress.
fa_IR: شما می توانید محتوای زبان مدنظرتان را از بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو پنهان کنید، اما خودتان آن را مشاهده کنید. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا ترجمه‌های در حال انجام را بررسی کنید.

en: You need to configure WPML before you can start translating.
fa_IR: قبل از شروع کار، باید پیکربندی افزونه رو انجام دهید.

en: add translation
fa_IR: افزودن ترجمه

en: day(s)
fa_IR: روز(ها)

en: default
fa_IR: پیش فرض

en: edit translation
fa_IR: ویرایش ترجمه

en: good for menus that display items as a list
fa_IR: مناسب برای فهرست‌هایی که آیتم‌ها را در کنار هم همانند لیست نمایش می‌دهند

en: good for menus that support drop-downs
fa_IR: مناسب برای فهرست‌هایی که از دراپ‌دان پشتیبانی می کنند

en: menu items
fa_IR: آیتم های منو

en: month(s)
fa_IR: ماه(ها)

en: please enter path: absolute or relative to the WordPress installation folder
fa_IR: لطفاً مسیر آدرس را وارد کنید: استاتیک یا نسبت به پوشه نصب وردپرس

en: published
fa_IR: منتشر شده

en: published or updated
fa_IR: به‌روز  یا منتشر شد!

en: px
fa_IR: پیکسل

en: week(s)
fa_IR: هفته(ها)
