WPML String Translation - en to fa_IR translation catalogue (257 entries)

en: %d new translation was added. | %d new translations were added.
fa_IR[0]: %d ترجمه جدید اضافه شد

en: %d translation was updated. | %d translations were updated.
fa_IR[0]: %d ترجمه به روز شد

en: %s slugs are set to be translated, but they are missing their translation
fa_IR: نامک %s برای ترجمه آماده شده است، اما این نامک ها ترجمه خود را از دست خواهند داد.

en: (original)
fa_IR: (اصلی)

en: -- Please select --
fa_IR: -- لطفا انتخاب کنید --

en: .po file:
fa_IR: فایل .po:

en: Active
fa_IR: فعال

en: Add selected strings
fa_IR: رشته های انتخاب شده را اضافه کنید

en: Add the new translations.
fa_IR: ترجمه های جدید را اضافه کنید

en: Adds theme and plugins localization capabilities to WPML | <a href="https://wpml.org">Documentation</a> | <a href="https://wpml.org/version/string-translation-2-5-4/">WPML String Translation 2.5.4 release notes</a>
fa_IR: افزودن قابلیت ترجمه حرفه ای پوسته و افزونه به WPML | <a href="https://wpml.org"> مستندات</a> | <a href="https://wpml.org/version/string-translation-2-5-4/">WPML String Translation 2.5.4 release notes</a>

en: All
fa_IR: همه

en: All domains
fa_IR: همه دامنه ها

en: All strings
fa_IR: تمام رشته ها

en: Also create translations according to the .po file
fa_IR: همچنین ترجمه ها را با توجه به فایل .po ایجاد کنید

en: Also include translations
fa_IR: همچنین شامل ترجمه

en: Also prevent similar messages in the future?
fa_IR: همچنین از پیام های مشابه در آینده جلوگیری کنید؟

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Are you sure you want to delete these packages?
    Their strings and translations will be deleted too.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این بسته ها را حذف کنید؟
    رشته ها و ترجمه های آنها نیز حذف خواهد شد.

en: Are you sure you want to delete these strings?
    Their translations will be deleted too.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این رشته ها را حذف کنید؟
    ترجمه های آنها نیز حذف خواهد شد.

en: Auto register strings for translation
fa_IR: رشته های ثبت خودکار برای ترجمه

en: Auto-download WordPress translations
fa_IR: بارگیری خودکار WordPress translations

en: Auto-register strings from these text domains
fa_IR: رشته های خودکار را از این دامنه های متن ثبت کنید

en: Automatically add paragraphs
fa_IR: پاراگراف ها را به طور خودکار اضافه کنید

en: Automatically use theme or plugin text domains when gettext calls do not use a string literal.
fa_IR: هنگامی که درخواست های دریافت شده از متن رشته ای استفاده نمی کنند، به طور خودکار از دامنه متن پوسته یا دامنه استفاده می کنند.

en: Blog Title
fa_IR: عنوان بلاگ

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Change language of selected strings
fa_IR: تغییر زبان رشته های انتخاب شده

en: Change the language of selected strings
fa_IR: زبان رشته های انتخاب شده را تغییر دهید

en: Change the language to:
fa_IR: زبان را تغییر دهید تا:

en: Check other languages
fa_IR: زبان های دیگر را بررسی کنید

en: Choose the fields you'd like to translate and click on the 'Apply' button. Then, use WPML's <a%s>String translation</a> to translate them.
fa_IR: زمینه هایی را که می خواهید ترجمه کنید انتخاب کنید و روی دکمه «درخواست» کلیک کنید. سپس از WPML <a%s>String translation</a> استفاده کنید تا آنها را ترجمه کنید.

en: Click to toggle
fa_IR: برای باز/بسته شدن کلیک کنید

en: Close
fa_IR: بستن

en: Complete
fa_IR: کامل

en: Configure
fa_IR: پیکربندی

en: Contains %s strings
fa_IR: شامل %s رشته ها

en: Context
fa_IR: متن

en: Convert to multilingual widget
fa_IR: تبدیل به ابزارک چند زبانه

en: Converting to multilingual widget failed. No sidebar specified.
fa_IR: تبدیل به ابزارک چند زبانه با مشکل روبرو شد. نوار کناری مشخص نشده است.

en: Count
fa_IR: تعداد

en: Current source language
fa_IR: زبان اصلی فعلی

en: Custom posts slug translation options
fa_IR: گزینه های ترجمه ی نامک پست های سفارشی

en: Default package language
fa_IR: زبان بسته پیش فرض

en: Delete Selected Packages
fa_IR: حذف بسته های انتخاب شده

en: Delete selected strings
fa_IR: حذف رشته های انتخاب شده

en: Dismiss all notices
fa_IR: نادیده گرفتن همه اعلان ها

en: Dismiss all these notices
fa_IR: همه این اعلان ها را رد کنید

en: Display %d results per page
fa_IR: نمایش %d نتایج در هر صفحه

en: Display all results
fa_IR: نمایش تمام نتایج

en: Display packages for this kind:
fa_IR: نمایش بسته ها برای این نوع:

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
fa_IR: نمایش %s&#8211;%s of %s

en: Do you want to scan for new translatable strings?
fa_IR: آیا می خواهید برای رشته های قابل ترجمه ی جدید اسکن کنید؟

en: Do you want to scan for translatable strings in the plugin(s)?
fa_IR: آیا می خواهید برای رشته های قابل ترجمه در پلاگین (ها) اسکن کنید؟

en: Do you want to scan for translatable strings in the theme?
fa_IR: آیا می خواهید رشته های قابل ترجمه در پوسته اسکن کنید؟

en: Domain
fa_IR: دامنه

en: Done
fa_IR: انجام شده

en: Done scanning files
fa_IR: انجام اسکن فایل ها

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Error getting the translation file. Please go back and try again.
fa_IR: خطا در گرفتن فایل ترجمه. لطفا برگردید و دوباره امتحان کنید.

en: Error: no strings selected
fa_IR: خطا: هیچ رشته ای انتخاب شده است

en: Errors: %s
fa_IR: خطاها: %s

en: Exact match
fa_IR: مطابقت کامل

en: Existing translation
fa_IR: ترجمه موجود

en: Exit search
fa_IR: خروج از جستجو

en: Export selected strings as a WPML config file that can be added to themes or plugins
fa_IR: برون بری رشته های انتخاب شده به عنوان یک فایل پیکربندی WPML که می تواند به پوسته یا افزونه اضافه شود

en: Export strings into .po/.pot file
fa_IR: برون بری رشته ها به فایل .po/.pot

en: Failed downloading the language information file.
fa_IR: خطا در دانلود فایل زبان اطلاعاتی

en: Failed downloading the language information file. Please go back and try a little later.
fa_IR: خطا در دانلود فایل زبان اطلاعاتی. لطفا به عقب برگردید و  دوباره سعی کنید.

en: File upload error
fa_IR: خطا در آپلود فایل

en: For WPML components you can receive updates from your %s or automatically, after you register WPML.
fa_IR: برای کامپوننت های WPML شما می توانید به روز رسانی را  از %s، یا به طور خودکار پس از ثبت نام در WPML دریافت کنید.

en: Fully translated
fa_IR: کاملا ترجمه شده است

en: Highlight color for strings
fa_IR: رنگ برای رشته ها را برجسته کنید

en: If your theme or plugins falls in this case, enabling this option, WPML will try to retrieve this from the plugin or theme "Text Domain" header, if set.
fa_IR: اگر پوسته یا افزونه های شما در این مورد افتاده باشد، این گزینه را فعال کنید، WPML سعی خواهد کرد از پلاگین یا موضوع "Header Text Domain" بازیابی کند، اگر تنظیم شود.

en: Import
fa_IR: درون ریزی

en: Import / export .po
fa_IR: برون بری/درون ریزی .po

en: In progress
fa_IR: در حال پیشرفت

en: In translation basket
fa_IR: در سبد ترجمه

en: Inactive
fa_IR: غیر فعال

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Internationalization: You’re probably doing it wrong
fa_IR: بین المللی شدن: شما احتمالا این اشتباه را انجام می دهید

en: Invalid file: %s
fa_IR: فایل های نامعتبر:  %s

en: Invalid language: %s
fa_IR: زبان نامعتبر: %s

en: Kind
fa_IR: نوع

en: Language of domains
fa_IR: زبان دامنه

en: Language of this %s is %s
fa_IR: زبان این %s %s است

en: Languages of domains
fa_IR: زبان های دامنه

en: Load translations if found in the .mo files. (it will not override existing translations)
fa_IR: بارگذاری ترجمه ها اگر در فایل های .mo یافت می شود. (ترجمه های موجود را لغو نخواهد کرد)

en: Missing version number for translation.
fa_IR: نسخه نامعلوم برای ترجمه

en: More details
fa_IR: جزئیات بیشتر

en: More options
fa_IR: گزینه های بیشتر

en: Multilingual Text
fa_IR: متن چند زبانه

en: Multilingual arbitrary text or HTML
fa_IR: متن دلخواه چند زبانه یا HTML

en: Name
fa_IR: نام

en: Name: %s
fa_IR: نام: %s

en: Needs update
fa_IR: نیاز به بروزرسانی

en: Network
fa_IR: شبکه

en: New translation
fa_IR: ترجمه جدید

en: New translations (%d)
fa_IR: ترجمه جدید (%d)

en: No
fa_IR: خیر

en: No - keep showing these message
fa_IR: خیر - نمایش این پیام را ادامه دهید

en: No action performed. Please select the strings that you need to update or add.
fa_IR: هیچ اقدامی انجام نشده است. لطفا رشته هایی را که برای به روزرسانی یا افزودن نیاز دارید انتخاب کنید.

en: No options found. Make sure you saved your theme options at least once. <br />Some themes only add these to the wp_options table after the user explicitly saves over the theme defaults
fa_IR: هیچ گزینه ای یافت نشد، اطمینان حاصل کنید که گزینه های پوسته خود را حداقل یک بار ذخیره کرده اید.<br /> بعضی از پوسته ها فقط گزینه ها را به جدول wp_options اضافه می کنند پس از آنکه کاربر بروی پیش فرض ها ذخیره می کند.

en: No packages found
fa_IR: هیچ بسته ای یافت نشد

en: No records found
fa_IR: هیچ پرونده ای یافت نشد

en: No string found
fa_IR: رشته ای یافت نشد

en: No strings found
fa_IR: هیچ رشته ای یافت نشد

en: No strings found.
fa_IR: هیچ رشته ای یافت نشد

en: No strings selected
fa_IR: هیچ رشته ای انتخاب نشده است

en: No updates found.
fa_IR: هیچ به روزرسانی یافت نشد.

en: Nonce value is invalid
fa_IR: مقدار خالی نامعتبر است

en: Not marked as 'complete'. Press 'Save' to enable.
fa_IR: مشخص نشده به عنوان "کامل". برای فعال کردن «ذخیره» را فشار دهید

en: Not translated
fa_IR: ترجمه نشده

en: Not translated or needs update
fa_IR: ترجمه نشده یا نیاز به بروز رسانی

en: Note: It is not safe to use variables, constants or functions in gettext calls. Read "%s" for a detailed explanation.
fa_IR: توجه: استفاده از متغیرها، ثابت ها یا توابع در درخواست های دریافتی امن نیست. برای توضیح دقیق "%s" را بخوانید.

en: Number of strings
fa_IR: تعداد رشته ها

en: Opening folder: %s
fa_IR: در حال بازکردن پوشه:  %s

en: PO export may be glitchy. We are working to fix it.
fa_IR: برون بری PO ممکن است دچار مشکل شود ما در حال کار بر روی آن هستیم.

en: Package Management
fa_IR: مدیریت بسته ها

en: Packages
fa_IR: بسته ها

en: Partial translation
fa_IR: ترجمه جزئی

en: Pending %s translation (%d)
fa_IR: در حال انتظار %s ترجمه (%d)

en: Performance considerations
fa_IR: ملاحظات عملکرد

en: Please activate WPML Multilingual CMS to have WPML String Translation working.
fa_IR: لطفا افزونه WPML Multilingual CMS را فعال کنید تا افزونه WPML String Translation بدرستی کار کند.

en: Please enter a domain!
fa_IR: لطفا یک دامنه را وارد کنید

en: Please select at least one document to translate.
fa_IR: لطفا حداقل یک سند را برای ترجمه انتخاب کنید

en: Please select at least one language to translate into.
fa_IR: لطفا حداقل یک زبان را انتخاب کنید تا ترجمه شود

en: Please select the .po file to upload!
fa_IR: لطفا فایل .po را برای آپلود انتخاب کنید

en: Please update all components which you are using.
fa_IR: لطفا همه کامپوننت هایی را که استفاده می کنید به روز کنید.

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: Post "%s" will be ignored for %s, because translation is already in progress.
fa_IR: پست "%s" برای %s نادیده گرفته می شود، زیرا ترجمه در حال انجام است.

en: Post "%s" will be ignored for %s, because translation is already waiting for translator.
fa_IR: پست "%s" برای %s نادیده گرفته می شود، زیرا ترجمه در حال حاضر منتظر مترجم است.

en: Proceed
fa_IR: ادامه دهید

en: Re-scanning the plugins or the themes will reset the strings tracked in the code or the HTML source
fa_IR: دوباره اسکن کردن افزونه ها یا پوسته ها، رشته هایی را که در کد یا HTML ردیابی شده اند، تنظیم می کند

en: Recreate ST DB cache tables
fa_IR: جداول کش ST DB را دوباره بسازید

en: Recreate String Translation cache tables when they are missing or are invalid.
fa_IR: جداول کش String Translation را دوباره بسازید برای زمانی که آنها از دست می روند و یا نامعتیر می شوند.

en: Review changes and update
fa_IR: بررسی تغییرات و به روز رسانی

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save the following to a wpml-config.xml in the root of your theme or plugin.
fa_IR: پیوند به wpml-config.xml را در ریشه پوسته یا افزونه خود ذخیره کنید.

en: Scan now
fa_IR: اسکن کن

en: Scan the selected plugins for strings
fa_IR: اسکن افزونه های انتخاب شده برای رشته ها

en: Scan themes for strings
fa_IR: اسکن پوسته برای رشته ها

en: Scanned files from %s:
fa_IR: فایل های اسکن شده از %s:

en: Scanning file: %s
fa_IR: د حال اسکن فایل:  %s

en: Scanning theme folder: %s
fa_IR: اسکن پوشه پوسته: %s

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search for:
fa_IR: جستجو برای:

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Select all
fa_IR: انتخاب همه

en: Select domain:
fa_IR: دامنه را انتخاب کنید:

en: Select for which domain to set the language:
fa_IR: انتخاب دامنه برای تعیین زبان:

en: Select strings within domain:
fa_IR: انتخاب رشته های درون دامنه:

en: Select what the strings are for:
fa_IR: رشته ها را انتخاب کنید:

en: Select which strings to display:
fa_IR: انتخاب رشته ها برای نمایش:

en: Send to translation
fa_IR: ارسال برای ترجمه

en: Set the source language of these strings to:
fa_IR: زبان منبع این رشته ها را به:

en: Showing only strings that contain %s
fa_IR: نمایش رشته هایی که حاوی %s هستند

en: Skip
fa_IR: رد کردن

en: Skipping file: %s
fa_IR: در حال رد کردن فایل:  %s

en: Some of the strings selected belong to packages. You can only change the language of these strings if all strings in the packages are selected.
fa_IR: برخی از رشته ها به بسته ها تعلق دارند. اگر تمام رشته ها در بسته ها انتخاب شوند، می توانید زبان این رشته ها را فقط تغییر دهید.

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: String
fa_IR: رشته

[ctx: String Tracking warning: sentence 1]
en: %s allows you to see where strings come from, so you can translate them accurately.
fa_IR: %s به شما اجازه می دهد تا ببینید که رشته ها از کجا آمده است، بنابراین شما می توانید آنها را با دقت ترجمه کنید.

[ctx: String Tracking warning: sentence 1, anchor text]
en: String Tracking
fa_IR: ردیابی رشته

[ctx: String Tracking warning: sentence 2]
en: It needs to parse the PHP source files and the output HTML.
fa_IR: لازم است فایل های منبع PHP و HTML خروجی را تجزیه کنید.

[ctx: String Tracking warning: sentence 3]
en: This feature is CPU-intensive and should only be used while you are developing sites.
fa_IR: این ویژگی CPU-intensive است و فقط باید در هنگام توسعه سایت ها استفاده شود.

[ctx: String Tracking warning: sentence 4]
en: Remember to turn it off before going to production, to avoid performance problems.
fa_IR: به یاد داشته باشید قبل از رفتن به تولید آن را خاموش کنید تا از مشکلات عملکرد جلوگیری شود.

en: String Translation
fa_IR: ترجمه رشته

en: String translation
fa_IR: ترجمه رشته

en: Strings from all text domains are excluded
fa_IR: رشته ها از تمام دامنه های متن حذف می شوند

en: Strings from all text domains will be auto-registered
fa_IR: رشته ها از تمام دامنه های متن، ثبت خودکار می شوند

en: Strings in the plugins
fa_IR: رشته های درون افزونه

en: Strings in the theme
fa_IR: رشته های درون پوسته

en: Strings per page:
fa_IR: رشته ها در صفحه:

en: Strings translations updated
fa_IR: ترجمه رشته ها به روز شد

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Success!
fa_IR: موفقیت!

en: Tagline
fa_IR: شعار تبلیغاتی

en: The database has been updated.
fa_IR: پایگاه داده به روز شده است.

en: The fields with <span%s>red</span> background are text fields and the fields with <span%s>cyan</span> background are numeric.
fa_IR: زمینه هایی با پس زمینه <span%s> قرمز </span> زمینه های متن هستند و زمینه با پس زمینه  <span%s> فیروزه ای </span> اعداد و ارقام هستند.

en: The following components are not updated:
fa_IR: کامپوننت های زیر به روز نمی شوند:

en: The following files were processed:
fa_IR: فایل های زیر پردازش شدند:

en: The following strings were found in your theme.
fa_IR: رشته های زیر در پوسته شما یافت شد.

en: The selected strings are currently in %LANG%
fa_IR: رشته های انتخاب شده در حال حاضر در %LANG% هستند

en: The selected strings can now be translated using the <a%s>string translation</a> screen
fa_IR: رشته های انتخاب شده را هم اکنون می توانید با استفاده از صفحه <a%s>string translation</a> ترجمه کنید

en: Theme
fa_IR: پوسته

en: There is nothing to be updated or to be added.
fa_IR: چیزی برای به روزرسانی یا افزودن وجود ندارد.

en: There is nothing to translate.
fa_IR: چیزی برای ترجمه وجود ندارد.

en: These are the strings that we found in your .po file. Please carefully review them. Then, click on the 'add' or 'cancel' buttons at the %sbottom of this screen%s. You can exclude individual strings by clearing the check boxes next to them.
fa_IR: اینها رشته هایی هستند که در فایل .po  یافتیم. لطفا آنها را به دقت بررسی کنید. سپس روی دکمه "اضافه کردن" یا "لغو" در پایین %s این صفحه %s کلیک کنید. شما می توانید رشته های شخصی را با برداشتن گزینه کنار آن ها حذف کنید.

en: This domain currently has the following strings:
fa_IR: این دامنه در حال حاضر دارای رشته های زیر است:

en: This table shows all the admin texts that WPML  found.
fa_IR: این جدول تمام متون مدیریتی که توسط WPML یافت شده است را نشان می دهد.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the %s and click on the Proceed button.
fa_IR: این به روز رسانی شامل %d رشته های جدید و %d رشته های به روز شده است. شما می توانید رشته های زیر را بررسی کنید. سپس به %s بروید و روی دکمه «ادامه دهید» کلیک کنید.

en: This update includes %d new strings and %d updated strings. You can review the strings below. Then, go to the <a%s>bottom of this page</a> and click on the Proceed button.
fa_IR: این به روز رسانی شامل %d رشته های جدید و %d رشته های به روز شده است. شما می توانید رشته های زیر را بررسی کنید. سپس، به <a%s> پایین این صفحه بروید </a> و روی دکمه «ادامه دهید» کلیک کنید.

en: This widget is converted to multilingual
fa_IR: این ابزارک به چند زبانه تبدیل شده است

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: Total
fa_IR: مجموع

en: Track where strings appear on the site
fa_IR: پیگیری جایی که رشته ها در سایت ظاهر می شوند

en: Translate custom posts slugs (via WPML String Translation).
fa_IR: ترجمه نامک پست های سفارشی (از طریق WPML String Translation).

en: Translate strings
fa_IR: ترجمه رشته ها

en: Translate texts in admin screens &raquo;
fa_IR: ترجمه متون در صفحه های مدیریت &raquo;

en: Translating users of types: %s
fa_IR: ترجمه کاربران از انواع: %s

en: Translation
fa_IR: ترجمه

en: Translation complete
fa_IR: ترجمه کامل شده است

en: Translation is complete
fa_IR: ترجمه کامل است

en: Translation is in progress
fa_IR: ترجمه در حال انجام است

en: Translation needed
fa_IR: ترجمه مورد نیاز است

en: Translation needs update
fa_IR: ترجمه نیاز به بروزرسانی دارد

en: Translation status
fa_IR: وضعیت ترجمه

en: Translation status:
fa_IR: وضعیت ترجمه:

en: Unable to get filesystem access
fa_IR: امکان دسترسی به فایل سیستم ها وجود ندارد

en: Update Now
fa_IR: به روز رسانی کن

en: Update required - please rescan this plugin
fa_IR: به روزرسانی لازم است - لطفا این افزونه را مجدد بررسی کنید

en: Update required - please rescan this theme
fa_IR: به روزرسانی لازم است - لطفا این پوسته را مجدد بررسی کنید

en: Updated %s translation is available
fa_IR: به روز شده %s ترجمه در دسترس است

en: Updated translations (%d)
fa_IR: ترجمه های به روز شده (%d)

en: Use different slugs in different languages for %s.
fa_IR: از %s برای استفاده از نامک های گوناگون در زبان های مختلف استفاده کنید.

en: Use this language as the default language for new strings in this domain
fa_IR: از این زبان به عنوان زبان پیش فرض برای رشته های جدید در این دامنه استفاده کنید

en: View
fa_IR: بازدید

en: View all the plugin's texts
fa_IR: مشاهده تمام متون افزونه

en: View all the theme's texts
fa_IR: مشاهده تمام متون پوسته

en: View strings that need translation
fa_IR: رشته هایی را که نیاز به ترجمه دارند مشاهده کنید

en: WPML Package Translation is enabled but not effective. It requires <a href="%s">WPML</a>, String Translation and Translation Management in order to work.
fa_IR: WPML Package Translation فعال است اما موثر عمل نمی کند، برای اینکه بدرستی کار کند به <a href="%s">WPML</a> String Translation و Translation Management نیاز دارد.

en: WPML String Translation is enabled but not effective, because WPML is outdated. Please update WPML first.
fa_IR: افزونه WPML String Translation فعال است اما بدرستی کار نمی کند، زیرا افزونه WPML بروز نشده و قدیمی است. لطفا ابتدا افزونه WPML را به روز کنید.

en: WPML String Translation is enabled but not effective. Please finish the installation of WPML first.
fa_IR: افزونه WPML String Translation فعال است اما بدرستی کار نمی کند. لطفا ابتدا نصب افزونه WPML را پایان دهید.

en: WPML Update is Incomplete
fa_IR: بروز رسانی WPML غیرممکن است

en: WPML can automatically register strings for translation. This allows you to translate user-generated content with minimal PHP code.
fa_IR: WPML می تواند به طور خودکار رشته ها را برای ترجمه ثبت کند. این به شما اجازه می دهد محتوای تولید شده توسط کاربر را با حداقل کد PHP ترجمه کنید.

en: WPML can keep track of where strings are used on the public pages. Activating this feature will enable the 'view in page' functionality and make translation easier.
fa_IR: WPML می تواند پیگیری کند که کجا رشته ها در صفحات عمومی استفاده می شوند. برای فعال سازی این ویژگی قابلیت «مشاهده در صفحه» را فعال کرده و ترجمه را ساده تر می کند.

en: WPML found %s strings. They were added to the string translation table.
fa_IR: WPML رشته %s را پیدا کرد. آنها به جدول ترجمه رشته اضافه شدند.

en: WPML needs to update the database. This update will help improve WPML's performance when fetching translated strings.
fa_IR: WPML نیاز به به روز رسانی پایگاه داده دارد. این به روز رسانی به بهبود عملکرد WPML به هنگام تهیه رشته های ترجمه شده کمک خواهد کرد.

en: WPML.org account
fa_IR: حساب WPML.org

en: Waiting for translator
fa_IR: منتظر مترجم

en: Widget is already converted
fa_IR: ابزراک در حال حاضر تبدیل شده است

en: Yes
fa_IR: بله

en: Yes - disable these notifications completely
fa_IR: بله - این اعلان ها را به طور کامل غیرفعال کنید

en: You are running updated %s and %s, but the following components are not updated:
fa_IR: شما %s و  %s را بروزرسانی می کنید، اما کامپوننت های زیر به روز نمی شوند:

en: You are running updated %s, but the following component is not updated:
fa_IR: شما %s بروزرسانی می کنید، اما کامپوننت زیر به روز نمی شود:

en: You can't translate this string because it hasn't been sent for translation in this language
fa_IR: شما نمی توانید این رشته را ترجمه کنید، زیرا برای ترجمه در این زبان فرستاده نشده است

en: You can't translate this string because it's assigned to another translator
fa_IR: شما نمی توانید این رشته را ترجمه کنید زیرا به مترجم دیگری اختصاص داده شده است

en: You cannot add packages in this language to the basket since it already contains posts, packages or strings of another source language!
    					Either submit the current basket and then add the post or delete the posts of differing language in the current basket
fa_IR: شما نمی توانید بسته های این زبان را به سبد اضافه کنید، زیرا در حال حاضر حاوی پست ها، بسته ها یا رشته های زبان دیگری است!
    					 یا سبد فعلی را ارسال کنید و سپس پست را اضافه کنید یا پست های مختلف زبان را در سبد فعلی حذف کنید

en: You exluded:
fa_IR: شما حذف کرده اید:

en: You have been assigned to a new translation job from %s to %s.
    
    Start editing: %s
    
    You can view your other translation jobs here: %s
    
     This message was automatically sent by Translation Management running on WPML. To stop receiving these notifications contact the system administrator at %s.
    
     This email is not monitored for replies.
    
     - The WPML team
fa_IR: شما به یک  عملیات ترجمه جدید از %s به %s اختصاص داده شده اید.
    
    شروع ویرایش: %s
    
    شما می توانید عملیات های ترجمه دیگر خود را در اینجا مشاهده کنید: %s
    
    این پیام به طور خودکار توسط مدیریت ترجمه در حال اجرا بر روی WPML ارسال می شود. برای متوقف کردن دریافت این اعلان ها با مدیر سیستم در %s تماس بگیرید
    
    پاسخ به این ایمیل مشاهده نخواهد شد.
    
    تیم WPML

en: You have been assigned to a new translation job on %s.
fa_IR: شما به یک  عملیات ترجمه جدید  روی %s اختصاص داده شده اید.

en: You have removed some of the texts that are translated already. The translations will be lost.
fa_IR: شما برخی از متون که قبلا ترجمه شده اند را حذف کرده اید. ترجمه ها گم می شوند

en: You have selected strings belonging to a package. Please select all strings from the affected package or unselect these strings.
fa_IR: شما رشته های متعلق به یک بسته را انتخاب کرده اید. لطفا تمام رشته ها را از بسته آسیب دیده انتخاب کنید یا این رشته ها را انتخاب نکنید.

en: You included:
fa_IR: شما اضافه کرده اید:

en: Your site will not work as it should in this configuration
fa_IR: سایت شما در این پیکربندی کار نخواهد کرد

en: and others
fa_IR: و دیگران

en: bottom of this page
fa_IR: پایین این صفحه

en: create PO file
fa_IR: ایجاد فایل PO

en: edit
fa_IR: ویرایش

en: n/a
fa_IR: ناشناخته

en: new
fa_IR: جدید

en: no domain
fa_IR: هیچ دامنه ای

en: none
fa_IR: هیچ

en: select from existing
fa_IR: از گزینه های موجود انتخاب کنید

en: translations
fa_IR: ترجمه ها

en: view in page
fa_IR: مشاهده در صفحه

en: view in source
fa_IR: مشاهده در منبع
